Kim jesteśmy
Jesteśmy organizatorem imprez turystycznych – polskim biurem podróży z ponad 30-letnim doświadczeniem - rok założenia 1982 r., działalność w sieci Orbis Travel do 2003 roku. Od 2004 roku działamy pod nazwą "Junior", tworząc "szyte na miarę" indywidualne programy dla grup.
Posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Nr 77/08, wydany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Gwarancji ubezpieczeniowych udziela nam Signal Iduna Polska TU S.A. Polisa nr M 522725 ważna do 17.09.2023.
Dbając o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze naszych klientów, zawarliśmy w PZU S.A. dodatkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej naszej firmy (odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa) do wysokości 100 000 zł, na wypadek szkód osobowych lub rzeczowych, powstałych w odniesieniu do uczestników biorących udział w organizowanych przez nas wyjazdach zagranicznych i krajowych.


piecz3
Dlaczego „Junior”
Nazwa biura „ORBIS JUNIOR„ powstała na przełomie lat 80/90-tych, kiedy to działaliśmy w sieci Orbis Travel. Dostrzegliśmy wówczas w Polsce niszę rynkową w segmencie młodzieżowym, którą skutecznie zagospodarowaliśmy. Po rozstaniu z Orbisem, pozostawiliśmy nazwę biura "Junior" - jako solidną i wiarygodną markę dobrze rozpoznawalną w branży turystycznej.

Co robimy i dla kogo
Koncentrujemy się od lat na zleceniach grupowych (grupy od kilku do kilkuset osób), organizując wyjazdy po kraju, Europie i świecie.
Główny profil firmy to pielgrzymki i wycieczki integracyjne z bogatymi programami zwiedzania.
Opinie na temat naszej pracy znajdziecie w zakładce Referencje.

Nasza strona www
Na stronie głównej zamieszczamy aktualnie organizowane pielgrzymki / wycieczki, w których mamy wolne miejsca. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z nami.
W zakładce Kontakt umieściliśmy formularz zapytaniowy. Prosimy o wpisywanie własnych sugestii i podpowiedzi dotyczących organizowanych przez nas imprez.
Zapraszamy także do zapytań o organizację pielgrzymek / wycieczek - zapytanie nic nie kosztuje, a może warto mieć o jedną ofertę więcej – tak dla sprawdzenia ceny, programu i standardu usług.
TOP